+38 (044) 229 00 00
office@planetaplast.com

ТОВ «Планета Пластик» для виготовлення своєї продукції використовує головний компонент – поліетилен. Сучасне обладнання і особливе ставлення до сировини – основи, що забезпечують найвищу якість продукції.  

 

Понад 16 років нас обирають серед інших за те, що ми забезпечуємо:  

 

Бездоганну якість продукції. Уся наша продукція відзначається особливою міцністю та надійністю, а це багато в чому залежить від сировини. Тому для виробництва закуповується якісний дорогий поліетилен від відомих виробників Європи, Азії та країн СНД, який ретельно перевіряється у власній лабораторії.  

 

Унікальну рецептуру виробництва. Після перевірки сировини на вологість і плавкість, гранули поліетилену а також інші компоненти, потрапляють на сучасну лінію виробництва, де за допомогою автоматизованих систем, задаються всі необхідні параметри. Ми використовуємо новітні технології виробництва, інновації та унікальні рецептури, які спеціально розробляються нашими фахівцями для забезпечення високих експлуатаційних характеристик продукції. Жодний виріб не полишає підприємства доти, доки відділ технічного контролю не переконається в його якості та відповідності до нормативної документації.  

 

Також ми піклуємося про природу. При виробництві таких продуктів технічного призначення, як будівельна плівка, труба технічна тощо, ми використовуємо гранулу вторинного поліетилену, яка виготовляється з відходів власного виробництва. Велику увагу компанія приділяє модернізації, оснащенню виробництва найсучаснішим обладнанням, загальна продуктивність якого становить 3500 тонн поліетиленових виробів на місяць.  

 

Виробничі потужності

  • 7 екструзійних ліній для виробництва поліетиленової плівки
  • 6 екструзійних ліній для виробництва поліетиленової труби
  • 2 лінії з нанесення флексодруку
  • 2 спаювальні лінії
  • обладнання для порізки рулонних матеріалів

Facebook
Instagram