+38 (044) 229 00 00
office@planetaplast.com

Стабілізована теплична плівка СТ 24

PPandsouz

Товщина плівки: від 80 до 200 мкм

Ширина плівки в розвороті: від 2 до 6 м

Строк експлуатації: 24 місяці    

 

Використовується для накриття невеликих теплиць і парників

З огляду на специфіку тепличного господарства, яке передбачає вирощування сільськогосподарських культур незалежно від погодних умов, одним з найбільш популярних і затребуваних видів покриття для теплиць вважається плівка зі світлостабілізатором.

Особлива речовина – стабілізатор, який додається в шари плівки, робить поліетилен стійким до впливу ультрафіолетового випромінювання протягом тривалого часу. Крім того, саме ця добавка дозволяє формувати в теплиці необхідний мікроклімат, де температура може відрізнятися від навколишнього середовища на 3-5 градусів.

Традиційно однією з найбільш затребуваних і популярних видів стабілізованої плівки для теплиць в Україні є плівка «СОЮЗ» – перша стабілізована плівка українського виробництва.

Історія бренду «СОЮЗ» налічує вже понад 20 років. Не дивно, що саме плівка ТМ «СОЮЗ» є найбільш популярною серед українських аграріїв-тепличників. Перевірена роками якість, помножена на вигідну ціну, відразу ж завоювали довіру споживача.

Плівка ТМ «СОЮЗ» виготовляється із поліетилену високого тиску (ПВТ), методом одношарової екструзії, у форматі рукава та напіврукава. Ширина розвороту плівки може складати до 6 метрів, товщина – від 80 до 200 мкм.

Вся плівка виробляється згідно ГОСТ 10354-82.

Переваги тепличної плівки:

  • значне здешевлення кошторису по будівництву теплиць
  • поліетиленову плівку зручно та швидко монтувати
  • створення оптимального мікроклімату в середині теплиці
  • теплиці накриті поліетиленовою плівкою зручно демонтувати, і при необхідності встановлювати в іншому місці
  • сучасні тепличні плівки мають підвищену стійкість до впливів зовнішнього середовища

Facebook
Instagram